100 кілометрів перемоги над собою!

«Я зміг!» – фраза, за ради якої здійснюється нездійснене!

«Я зміг!» – пам’ятаєш відчуття, які невід’ємні від цієї фрази? Коли ми перейшли на новий рівень самі для себе, змогли щось, про що раніше навіть думати не наважувалися… У нас є для тебе ще один виклик: «Білоцерківський стандарт» – 100-кілометровий велосипедний марафон мальовничими місцями Білоцерківщини. Здолай їх, і ти знову відчуєш, що таке – бути переможцем!

А додавати вам сили будуть картинні краєвиди Білоцерківщини. Їх не стомлювався в своїх творах описувати Іван Нечуй-Левицький, який зростав у цій красі. А крім цього, частина маршруту є ну дуже оригінальною, що точно вам запам’ятається та виділить саме білоцерківський старт від усіх інших 🙂

«Білоцерківський стандарт» відбудеться 9 вересня, саме тоді, коли Біла Церква буде в розпалі відзначання свого 986-річчя. Тож для тих, хто хотів би подивитися місто та долучитися до святкування, ми облаштуємо наметове містечко, що дасть змогу дуже бюджетно затриматися в місті. І, звичайно ж, для охочих – організовуємо екскурсії найбільшим в Україні дендропарком «Олександрія», перлинкою паркового спадку світу.

Випробуй себе фізично, зарядися драйвом естетично – релаксни у Білій Церкві на всі 100!