Кемпінг для немісцевих учасників

Кемпінг
Кемпінг та екскурсії

У вихідні, коли проводитиметься велосотка «Білоцерківський стандарт», місто святкуватиме своє 986-річчя! А це означає, що розважитися буде безліч можливостей! Для немісцевих, які б хотіли переночувати в місті з суботи 8 вересня на неділю 9 вересня є така можливість: взяти участь у святкуванні дня міста, та, зранку, свіженькими вийти на старт. Ми організовуємо бюджетний кемпінг у мальовничому місці. Про ваше рішення скористатися послугами кемпінгу, а також щодо необхідності прокату спорядження просимо повідомити до 23:59 5 вересня організаторам заходу на biryukova2007@ukr.net або за номером 096-111-29-62 (Вікторія).

Ціни на проживання в кемпінгу:

Місце в наметі (без оренди спальника та каремата) – 25 грн.

Оренда спальника – 35 грн.

Оренда каремата – 15 грн.

Якщо ви берете із собою власне спорядження – розміщення в кемпінгу безкоштовне.

Якщо ви хочете бути в наметі з кимось знайомим, будь ласка, повідомте про це, щоб ми забронювали для вас намет з необхідною кількістю місць. Якщо ви хочете жити без підселення, слід буде оплатити кількість місць у наметі, які пустуватимуть.

Оскільки кемпінг буде розташовуватися на території природного парку, розпалювати багаття там заборонено. Проте ви можете прихопити із собою газ та пальник, щоб мати можливість готувати собі їжу. Або ж скористатися кафе в місті чи магазинами, які є поблизу.

Поряд буде річка. Якщо ви не проти поплавати, прихопіть із собою купальний костюм.

Екскурсії дендрологічним парком «Олександрія»

Для фінішерів кожні 20-40 хвилин (від перших до останніх фінішерів інтервал збільшується) буде організовуватися цікава екскурсія найбільшим дендропарком в Україні «Олександрія», який має майже двохсотлітню історію. Вхід до парку для дорослих – 20 грн. Послуги екскурсовода – безкоштовні, проте від благодійного заохочення волонтер-екскурсовод не відмовиться. Екскурсія триватиме 1 годину. За вашим бажанням ви можете залишитися в парку на більш довгий час. Але пам’ятайте про церемонію нагородження!