Положення велосотки «Білоцерківський стандарт» 2019

ОФІЦІЙНИМ ПЕРЕМОЖЦЕМ ВИЗНАЄТЬСЯ КОЖЕН, ХТО ПОДОЛАВ ДИСТАНЦІЮ У ВСТАНОВЛЕНИЙ ЛІМІТ ЧАСУ

Загальні положення веломарафону «Білоцерківський стандарт»

( в подальшому «БЦ стандарт»)

1. Мета та завдання.

«БЦ стандарт» проводиться з метою пропаганди здорового способу життя, розвитку аматорського руху , велосипедних активностей , велосипедного туризму, популяризації екологічного виду транспорту – велосипеда.

2. Термін та місце проведення.

«БЦ стандарт» відбувається на День міста Білої Церкви , 8 вересня 2019 року з 10:00 до 20:00 за маршрутом, вказаним на сторінці сайту bcstandart.in.ua “маршрут БЦ стандарт 2019”. Дистанція – 100 км.  Остаточний варіант маршруту буде опубліковано/зафіксовано на 01.09.2019.

3. Організатори.

Білоцерківська міська громадська організація „БЦ Драйв”, Громадська організація «Білоцерківська міська федерація велосипедного спорту».

4. Категорії учасників. 

  • Чоловіки на шосейних велосипедах;
  • Жінки на шосейних велосипедах;
  • Чоловіки на МТБ велосипедах;
  • Жінки на МТБ велосипедах;

5. Допуск до участі.

Кожен учасник добровільно бере участь у велосотці, усвідомлюючи всі ризики для власного здоров’я під час велогонки і після неї.
Кожен учасник бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність брати участь у велосотці.
Організатори, спонсори та офіційні представники велосотки за жодних обставин не несуть відповідальності за:
– матеріальний збиток, заподіяний учаснику третіми особами в ході, до і після велосотки;
– випадки травм або смерті, які сталися під час велосотки (до неї, під час або після).
Відповідальність, пов’язана з нанесенням шкоди майну або здоров’ю третіх осіб лежить особисто на учасниках велосотки.
Учасники допускаються до участі у велосотці, надавши розписку про повну відповідальність за стан свого здоров’я, фізичну підготовку та технічний стан велосипеда.
Учасники молодші 16-ти років допускаються тільки в супроводі батьків.
Для участі в «БЦ стандарті» необхідний справний велосипед. Обмежень по типах велосипедів немає.
Наявність велошолома – обов’язкова. Якщо учасник стартує без шолома або помічений десь на дистанції без шолома, він отримує автоматичну дискваліфікацію.
Наявність включеного мобільного телефону з номером вказаним при реєстрації – обов’язкова.
Кожен учасник вважається таким, що здійснює індивідуальний пробіг. Він повинен керуватися Правилами дорожнього руху і суворо дотримуватися вимог всіх дорожніх знаків. Організатори не можуть в жодному випадку бути відповідальними за можливі нещасні випадки.
Рух учасників здійснюється на велосипедах по дорогах загального користування відповідно до Правил Дорожнього Руху.
Перетин розділової розмітки (виїзд на зустрічну смугу руху для доріг з 2-ма смугами руху і виїзд в другу смугу руху для доріг з двома або більше смугами для руху в одному напрямку) КАТЕГОРИЧНО заборонено.

6. Порядок реєстрації та оплати стартового внеску.

Попередня реєстрація учасників ведеться за посиланням наданим організаторами – https://bcstandart.in.ua/registration/
Попередня реєстрація закривається за 96 годин (4 дні) до старту.
Учасники, які не пройшли попередню реєстрацію, можуть зареєструватися на старті, проте їхній пакет учасника може бути неповним.
У разі якщо учасник, який зареєструвався й оплатив стартовий внесок, відмовився від участі, стартовий внесок повертається (за вирахуванням банківських послуг), але тільки якщо організатори проінформовані про відмову за 20 днів до старту.

Хвилі оплати: 1 червня-15 червня – 200 грн, 16 червня- 15 липня – 250 грн, 16 липня – 14 серпня – 300 грн, 15 серпня – 4 вересня – 350 грн, реєстрація на старті – 500 грн.

Таблиця зареєстрованих учасників оновлюється ручками (в середньому) кожні 2 -3 дня.

7. Порядок старту та фінішу.

З Торгової площі міста Біла Церква всі учасники вирушають о 10-00 в режимі велопробігу до місця загального старту.
Загальний старт о 10-45 на повороті на село Черкас за 10 кілометрів від місця початку велопробігу;
Фініш: відкриття 13-30, закриття 20-00. Місце фінішу: урочище Голендерня.

8. Порядок проходження дистанції.

Траса «БЦ стандарту» – це дистанція довжиною 100 км з переважно асфальтовим покриттям, останні 8 км – грунт лісом уздовж річки. Часовий результат фіксується до початку грунтової ділянки на технічному фініші. Після фіксації часового результату на технічному фініші велосипедист може вирішити: дістатися офіційного фініша грунтовою ділянкою, або ж оминути її асфальтованою дорогою.
Зміна маршруту прямування загрожує учасникові дискваліфікацією. Повороти на маршруті будуть промарковані стрілками. Сам маршрут буде завантажено на сайт, який учасники вільно можуть використовувати на всіх популярних трекерах.
Допускається ремонт і заміна велосипеда або окремих його частин під час подолання дистанції. Якщо учасник вирішив зійти з дистанції – він зобов’язан попередити про це рішення організаторів за номером вказаним на номері!

9. Технічна допомога учасникам «БЦ стандарту»

а) учасники «БЦ стандарту» можуть отримувати технічну допомогу від представника команди або нейтрального автомобіля технічної допомоги. Учасник, котрий планує користуватися технічною допомогою, зобов’язаний заздалегідь зареєструвати автомобіль і оплатити внесок за його знаходження на дистанції «БЦ стандарту». На автомобіль технічної допомоги необхідно наклеїти спеціальні наклейки, котрі видаються учаснику організаторами;

б) Порядок руху:
• автомобіль організаторів до 86 кілометра;
• головна група учасників «БЦ стандарт» ;
• автомобіль організаторів до 86 кілометра;
• автомобілі підтримки учасників/команд Т1,Т2,Т3 … до 86 кілометра;
• учасники «БЦ стандарту» , що не їдуть у складі головної групи.
в) Машинам підтримки без дозволу заборонений обгін автомобілів організаторів. При порушенні цього правила учасник «БЦ стандарту» або команда, що користаються послугами автомобіля підтримки та водій автомобіля будуть дискваліфіковані;
г) яку б позицію учасник не займав у групі, він отримує технічну допомогу тільки після того, як зупиниться позаду головної групи з правої сторони дороги, а машина технічної допомоги – на узбіччі дороги з правої сторони, за учасником;
д) для отримання допомоги, яка не передбачає зупинки (вода, харчування, зміна одягу тощо), учасник «БЦ стандарту» повинен зменшити швидкість, рухаючись з правої сторони проїжджої частини, та наблизитись до автомобіля підтримки. Отримавши допомогу, він має самостійно повернутись у групу;
е) учасники «БЦ стандарту» , які не їдуть у складі головної групи, повинні рухатись по маршруту з правої сторони, дотримуючись Правил Дорожнього Руху, не перетинаючи центральної роздільної смуги дороги;
ж) представник учасника/команди може отримати дозвіл від організаторів на проїзд до лідерів, які мають перевагу над головною групою не менше однієї хвилини.

10. Оголошення результатів і нагородження.

Спонсори велосотки «БЦ Стандарт» можуть на свій розсуд відмічати спеціальними призами будь яких учасників, за будь які результати. Зокрема, будуть відзначені перші фінішери «козачка» та «козак» у класі «МТБ» та перші фінішери «козачка» та «козак» у класі «шосе».
Велосипед «мтб» має відповідати трьом обов’язковим критеріям: мати амортизаційну вилку, прямий руль та діаметр колес 26, 27.5 або 29.
Усі учасники, що перетнули лінію фінішу у відведений час, нагороджуються пам’ятними медалями Переможця «БЦ стандарту».
Це положення є офіційним запрошенням для участі в «БЦ стандарті»