Нижче ви можете знайти посилання на маршрут у Strava, Komoot та трек на GPSies яким можна “нагодувати” будь-який навігаційний пристрій.


Загальна інформація по маршруту

  • 0 км – точка старту офіційного велопробігу до місця технічного старту. Усі велосипедисти повільним темпом, розігріваючись, рухаються за машиною організаторів.

  • 10 км – точка технічного старту. Саме з цього моменту буде розпочато відлік часу подолання асфальтової ділянки маршруту та самого себе. Рушайте в своєму темпі, насолоджуйтесь компанією однодумців та морально готуйтеся до релаксу (повільної поїздки грунтовою ділянкою, де вже не буде щонайменшої підстави поспішати).

  • 18 км – КП 1. На цьому пункті вас підбадьорять за допомогою авторського напою який зарядить вас енергією для подолання маршруту. Радимо не пролетіти повз та спробувати! Адже це унікальний напій домашнього приготування!

  • 60 км – КП 2. 

  • 78 км – КП 3. 

  • 93 км – Технічний фініш. Тут вас зустріне великий годинник на якому ви зможете побачити свій час подолання дистанції. Саме за результатами цієї часової позначки буде відбуватися нагородження, та саме цей час буде офіційним часом проходження дистанції. Зверніть увагу, що подолання цієї частини є необхідним, але недостатнім. Вам необхідно звідси дістатися фінішної арки грунтовою частиною маршруту, яку місцеві називають «Стандарт». Нікуди не поспішайте, ваш час вже зафіксовано, вам необхідно неушкодженими дістатись фінішу з усмішкою на обличчі! Обов`язкове дотримання дистанції на цій ділянці – 10 м! Обмеження швидкості – 10 км/год!

  • 100 км – Фініш Білоцерківського Стандарту 2021. Медалі переможців, фотозони, їжа з багаття та багато іншого чекають на вас саме тут. Тут також пройде церемонія нагородження. 100 км подолані саме Вами!