Оригінальний та красивий конкурс ВелоМіс-2019 в Україні. Дебют у нашому місті! Ми вирішили визначити 5 номінацій серед наших діамантів – прекрасних велосипедисток нашого міста. Тому не гаймо час дівчата та хлопці (про хлопців згодом). Час чепурити носики та вдягати найкращі велоформи, сукні джинсові шортики, що тільки подобається і приїздити до БРУМУ 30 червня о 15:00. Конкурс відбудеться на День молоді, тому як до так і після конкурсантки зі своїми командами підтримки зможуть весело провести час в центрі нашого міста.

Місце проведення

Біла Церква. БРУМ. Торгова Площа

Дата проведення: 30 червня. День молоді у місті Біла Церква.

Номінації, які ми відзначимо:

  • ВелоМіс-2019. Біла Церква.
  • ВелоВдача-2019. Біла Церква.
  • ВелоРозумниця-2019. Біла Церква.
  • ВелоЛайк-2019. Біла Церква.
  • ВелоАвація-2019. Біла Церква.

Усім переможницям номінацій неймовірно круті бюті-бокси. Круті набори з усім, щоб бути дійсно переможницею конкурсу краси і спорту кожного дня.

Просимо зауважити, що перші зареєстровані 50 дівчат отримають пам’ятні медалі під час їх участі у заході. Поспішайте бути першими!

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Не розходимося. Так, ви хлопці, для вас самих сильних вболівальників ми організуємо «сюрпляс» - конкурс з використанням елементів фігурного катання. Переможці теж отримають спеціальні призи. Вимога: наявність велосипеду та себе.

Реєстрацію завершено. Чекаємо Вас на заході!

А восени будет БЦ Стандарт!

Подивіться відео як це було минулого року та мерщій реєструйтеся на цей! Буде класно!

Передивіться перелік вже зареєстрованих учасників, адже з друзями їхати веселіше!